Koho hledáme:

Hledáme analytika, kterého baví vymýšlet, jak co bude fungovat, který je pečlivý, precizní a týmový hráč. Budeš součástí týmu, který staví nové produkty České televize – zpravodajské portály a iVysílání – a který si zakládá na moderních technologiích, jež dokážou obsloužit desetitisíce souběžných uživatelů. Při svojí práci budeš tvořit spojovací článek mezi naší UX designérkou, programátory a testery, protože chceme, aby byly naše webovky logicky strukturované, svižné a spolehlivé, ale také uživatelsky příjemné a intuitivní.

Co bys měl umět:

Měl bys mít praxi na analytické pozici při vývoji nějakého většího softwarového produktu. Když se tě někdo zeptá „jak to funguje“, očekáváme, že mu dáš odpověď. Jestli máš vždycky všechno promyšlené do posledního detailu, jsi pro nás ten pravý.

Co nabízíme:

Tým přátelských a vstřícných kolegů, který ví, co chce, kam směřuje a který funguje i mimopracovně. Budeš pracovat v otevřeném prostředí, kde nás zajímá tvůj názor na věc a které podpoří tvou kreativitu a osobní i profesní rozvoj.