Česká televize, divize Marketing a nová média, hledá do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici FRONTEND DEVELOPER – HTML, CSS. Pokud vás tato nabídka zaujme a splňujete dané požadavky, neváhejte se přihlásit do výběrového řízení.

Koho hledáme?

Hledáme kolegy, kteří s námi budou zapáleně pracovat na tvorbě frontendu našich webů. Máme spoustu plánů do budoucna. Třeba zrovna teď začínáme pracovat na úplně nové podobě iVysílání, což je největší archiv videoobsahu na českém internetu. A to je pro nás závazek. S novým webem si chceme hodně vyhrát a myslet na první i poslední. Třeba na optimalizaci pro zrakově znevýhodněné. Hledáme někoho, kdo to cítí stejně.

Co bys měl/a umět?

Měl/a bys mít hlavně široké zkušenosti s HTML a CSS. A protože náš web je opravdu velký, neztratí se ani schopnost umět si dobře rozvrhnout celý frontend na správné komponenty. Náš tým frontendistů pracuje dle zásad molekulárního designu v nástroji Pattern Lab, ve kterém tě rádi naučíme.
#HTML, #CSS, #AtomicDesign, #PatternLab

Co nabízíme?

Kromě klasických benefitů, které považujeme za samozřejmost, nabízíme hlavně tým přátelských a vstřícných kolegů, který ví, co chce, kam směřuje a který funguje i mimopracovně. Budeš pracovat v otevřeném prostředí, kde si budeš moci prosadit tvůj názor na věc a které podpoří tvou kreativitu a osobní i profesní rozvoj.