Koho hledáme:

Hledáme softwarového architekta, který se nezalekne tvořit rozsáhlé webové stránky napojené na množství datových zdrojů a s návštěvností, která čítá desetitisíce paralelních requestů. Budeme chtít, abys navrhoval komponenty našich systémů a propojení mezi nimi. Neděláme klasický webový vývoj. Záleží nám na použitých technologiích, složitosti algoritmů, precizním objektovém návrhu a bezpečnosti. K tomu všemu dostaneš svoji vlastní webovou farmu a tým schopných kolegů.

Co bys měl umět:

Stavíme weby na frameworku Symfony a data držíme v relačních nebo objektových databázích. Produkci máme ve vlastním cloudu založeném na Dockeru a Kubernetes. Měl bys proto bezpečně ovládat klasické webové technologie jako třeba PHP, MySQL a Symfony, ale i ty novější – Elastic, Redis a Rabbit. Měl by ses cítit v objektovém programování jako doma, vyznat se v návrhových vzorech, mít zkušenosti s architekturou microservices a mít přehled v oboru webové bezpečnosti. Měl bys mít alespoň základní zkušenosti s Dockerem a serverovými technologiemi a vědět, jak postavit a vyladit softwarovou architekturu tak, aby zvládla souběžně obsloužit desítky tisíc lidí. Hledáme kolegu, který je týmový, organizovaný a na prvním místě je pro něj dobře udržovatelný, efektivní a přehledný zdrojový kód.
#PHP7, #MySQL, #JS, #Node.JS, #Nginx, #Redis, #MongoDB #Elasticsearch, #RabbitMQ, #Git, #Docker, #Symfony

Co nabízíme:

Kromě klasických benefitů, které považujeme za samozřejmost, nabízíme hlavně tým přátelských a vstřícných kolegů, který ví, co chce, kam směřuje a který funguje i mimopracovně. Budeš pracovat v otevřeném prostředí, kde si budeš moci prosadit tvůj názor na věc a které podpoří tvou kreativitu a osobní i profesní rozvoj.