Česká televize, oddělení Speciálních efektů, hledá do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici ZBROJÍŘ - PYROTECHNIK. Pokud vás tato nabídka zaujme a splňujete dané požadavky, neváhejte se přihlásit do výběrového řízení.

Požadovaný profil:

  • Průkaz střelmistra nebo průkaz odpalovače ohňostrojů nebo průkaz pyrotechnika
  • Zbrojní průkaz skupiny D
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zkušenost se speciálními efekty (SFX) v oblasti televize / filmu výhodou
  • Pečlivost, zodpovědnost

Náplň práce:

  • Údržba palných zbraní
  • Manipulace s chladnými a palnými zbraněmi při natáčení
  • Zajištění speciálních efektů (umělý kouř, sníh apod.)
  • Odbavení pyroefektů (výbuchy, odstřely, otevřený oheň)
  • Možnost nástupu v prosinci

Příběh zaměstnance:

Přečtěte si příběh našeho zaměstnance, i on tu nějak začínal. Podívejte se, kam až to dotáhl a co se mu líbí v ČT.

Co vám můžeme nabídnout my?
  • Bohatou škálu benefitů
  • Práci v zajímavém prostředí a v týmu profesionálů
  • Možnost systematického vzdělávání
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání v zázemí České televize