Česká televize, divize Finance, hledá do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici ZÁSTUPCE HLAVNÍ ÚČETNÍ. Pokud vás tato nabídka zaujme a splňujete dané požadavky, neváhejte se přihlásit do výběrového řízení.

Náplň práce:

  • Agenda účtování přijatých faktur hmotného i nehmotného majetku
  • Spolupráce při inventarizaci majetku
  • Spolupráce s auditory a daňovými poradci
  • Sestavování účetních závěrek
  • Zastupování hlavní účetní

Požadovaný profil:

  • Absolvent/ka VŠ, vyšší odborné školy či obchodní akademie se zaměřením na účetnictví nebo praxe v oboru
  • Znalost programu Helios Green výhodou
  • Pracovní zkušenost na pozici účetní/senior účetní
  • Komplexní přehled v účetní agendě
  • Znalost evidence, účtování a daňové legislativy týkající se hmotného a nehmotného majetku
  • Zkušenost s účetními uzávěrkami a přípravou finanční výkazů a přílohy k účetní závěrce
  • Znalost práce s MS Office, zejména Excel a Word

Příběh zaměstnance:

Přečtěte si příběh našeho zaměstnance, i on tu nějak začínal. Podívejte se, kam až to dotáhl a co se mu líbí v ČT.

Co vám můžeme nabídnout my?
  • Bohatou škálu benefitů
  • Práci v zajímavém prostředí a v týmu profesionálů
  • Možnost systematického vzdělávání
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání v zázemí České televize