Koho hledáme:

Hledáme spolupracovníka/spolupracovnici, který/á bude pečovat o naši webovou farmu a vývojové servery. Budeš se starat o to, aby naši programátoři měli železo (hlavně to virtuální) stále aktuální a on-line. Budeš se podílet se na návrhu a správě systémové architektury cloudového řešení, které dokáže obsloužit desetitisíce požadavků za sekundu. Naše infrastruktura oddělení digitálních médií ČT slouží pro provoz webů ČT24, ČT Sport, iVysílání, stránek „O pořadech“, a kromě toho provozujeme i speciální aplikace k významným událostem, jako jsou olympiáda, sportovní mistrovství, EU volby, nebo filmový festival Zlatá Praha.

Co bys měl umět:

Měl/a bys mít zkušenosti s administrací NGINXu, v bashi být jako doma a nic z prostředí sítí TCP/IP by ti nemělo být cizí. Čeká na tebe výkonný hardware a řada různých technologií, které používáme v produkci. Třeba load balancer Big F5, virtualizační nástroj Proxmox, kontejnerová platforma Kubernetes, automatizovaný CI/CD proces z našeho GitLABu. Distribuované úložiště CEPH, MySQL, Elastic, Mongo, Rabbit, Ansible a spoustu dalšího. Nečekáme, že budeš všechno z toho co jsme vyjmenovali umět. Čekáme, že budeš mít chuť se dále rozvíjet a učit. Jestli jsi kamarád s monochromatickou příkazovou řádkou, máš pořádek v kabelech a nepoužíváš sudo rm -rf, jsi pro nás ten pravý.

$ ssh you@ceskatelevize.cz

Co nabízíme:

Kromě zázemí stabilní společnosti se skvělou dopravní dostupností nabízíme hlavně tým přátelských a vstřícných kolegů, který ví co chce, kam směřuje, a který funguje i mimopracovně. Budeš pracovat v otevřeném prostředí, kde si budeš moci prosadit tvůj názor na věc, a které podpoří tvou kreativitu a osobní i profesní rozvoj.