Česká televize, design a vývoj Nových médií, hledá nové spolupracovníky/spolupracovnice na pozici senior Front-End developer.
Vítanými znalostmi jsou TypeScript, React, Mobx, React Native nebo NativeScript a další nástroje pro vývoj zejména front-end části multimediálních webových aplikací. Hledáme zkušené kolegy programátory, kteří chtějí něco víc než monotónní výrobu agenturních a firemních webů anebo psaní funkcí, u kterých se nikdy nedozví k čemu budou nakonec sloužit. Budeš součástí týmu, který staví a rozvíjí nové produkty České televize. A jako zkušený programátor budeš ovlivňovat směr a architekturu vývoje na moderních technologiích. Naše aplikace pravidelně sledují a denně používají desetitisíce i statisíce uživatelů.

Co u nás budete dělat?

  • Psát a vyvíjet sw pro projekty pro oddělení digitálních médií ČT, mezi které patří web ČT24, ČT Sport, iVysílání, weby o pořadech, speciální aplikace k významným událostem (volby, MSLH, Zlatá Praha) a další komponenty a aplikace informačního prostředí ČT.
  • Spolupracovat na návrhu datových struktur, multimediálních přehrávačů, playlistů a dalších komponent na straně klienta.

A splňujete naše požadavky?

  • Měl/a bys bez problémů ovládat základní webové technologie, vývojový dev stack založený na komponentách a stylování pomocí utilit či technologii BEM. Výbornou znalost HTML, SCSS, JavaScript (jQuery, React). Grafiku dostáváme v Avocode, verzujeme v GITu. Vytváříme také automatizované testy UX/UI funkcionality. A to vše pro širokou rodinu web browserů i mobilních zařízení. Ale s podporou IE11 už končíme.
  • Samostatnost a nápady, komunikace s kolegy, tj. umět vysvětlit své argumenty, spolehlivost, schopnost určovat si priority a odhadnout svůj čas, schopnost pracovat v týmu i být jeho vedoucí osobností.
  • Transparentnost a profesionalita – je schopnost přiznat problémy a řešit jejich důsledky včas.
  • Radost a odvedené práce a být fandou toho co dělám.