Nová média České televize hledají posilu do svých řad! Pro produkty zpravodajství a sportu hledáme kolegu či kolegyni, který/á dokáže psát v TypeScriptu, rozvíjet naše GraphQL API a spravovat Apollo server. Máš chuť posunout sebe a nás zase o kus dál? Chceš se naučit nové věci? Baví tě technologie tak, jako nás a chceš pracovat na digitálních produktech veřejnoprávní televize, na které se dívají statisíce lidí? Dokážeš psát kvalitní kód, nebojíš se výzev a nejsi suchar? Skvělé! Přijď k nám do “věže”, a krom výhledu na Prahu probereme i vyhlídky naší spolupráce a to, jak se stát součástí týmu, který staví a rozvíjí nové produkty České televize.

Na čem děláme?

Vyvíjíme a spravujeme weby napříč celou Českou televizí. Aktuálně vytváříme novou zpravodajskou platformu, která je od základu postavena na nových technologiích. Chceme jít dál, být interaktivnější, a proto budujeme kvalitní podvozek běžící na microservisí architektuře. Budeš se podílet na vývoji pro weby ČT24, ČT Sport, iVysílání, na speciálních aplikacích jako různé sportovní události, volby, festivaly (Zlatá Praha), či mobilní aplikace. Navíc ti dáme možnost spolupracovat na návrhu datových struktur, multimediálních přehrávačů, playlistů a dalších komponent na straně klienta.

Jak to děláme?

Přecházíme na agilní vývoj a chceme, aby se každý podílel na návrhu a vývoji a uzmul si svůj kus zodpovědnosti. Sprintujeme, zavádíme DevOps kulturu. Používáme HTML, SCSS, JavaScript, TypeScript, NodeJS, React, Next.js, Webpack, GraphQL, Adobe XD, Storybook či Ant Design. Automaticky testujeme pomocí Selenium Grid, benchmarkujeme a buildíme docker image. To všechno samozřejmě pomocí Gitlabu, protože GitOps nám není cizí a CI/CD je náš denní chleba. Komunikujeme klasicky analogově (jako naše babičky), nebo přes Slack, a abychom v tom měli pořádek, sbíráme požadavky do JIRA a na dokumentaci máme Confluence. K tomu nám pomáhají SysOps kluci od vedlejšího stolu, kteří mají pod palcem úplně nový produkční stack – prostě na pohodu!

Naše požadavky?

 • Máš chuť učit se nové věci a nebojíš se zeptat – rádi poradíme a pomůžeme
 • Jsi proaktivní a pečlivý – chceme, aby ses zapojil do plánování a nebál se podělit o svůj názor a zároveň se dokázal postavit za svůj kód
 • Jsi týmový hráč, co nezkazí žádnou srandu – aby u nás nebyla nuda
 • Zajímají tě nebo využíváš některé technologie, které používáme (GraphQL, React, NodeJS, TypeScript)
 • Máš zkušenosti s Pythonem (není podmínkou)
 • Máš alespoň povědomí o vývoji SPA aplikací

Co nabízíme?

 • Zázemí stabilní společnosti, ve které je tvoje práce vidět
 • Práci s nejrozsáhlejším multimediálním archivem v ČR
 • Práci, ve které můžeš prosadit svůj názor a nápad
 • Přátelské pracovní prostředí, ve kterém se můžeš realizovat i mimo pracovní dobu (třeba fotbalový turnaj, ples ČT, nebo i taková maličkost jako je naše odpočinková místnost, včetně klasického fotbálku)
 • Skvělou dopravní dostupnost – jsme kousek od Pražského povstání