Nová média hledají posilu do svých řad! Máš chuť posunout sebe a nás zase o kus dál? Chceš se naučit nové věci? Baví tě technologie tak, jako nás a chceš pracovat na digitálních produktech veřejnoprávní televize, na které se dívají statisíce lidí? Dokážeš psát kvalitní kód, nebojíš se výzev a nejsi suchar? Skvělé! Přijď k nám do “věže”, a krom výhledu na Prahu nezávazně probereme i vyhlídky naší spolupráce a dáme ti prostor.

Na čem děláme?

Vyvíjíme a spravujeme weby napříč celou Českou televizí. Nedávno jsme dokončili sportovní portál a teď nás čeká zbrusu nová zpravodajská platforma, postavená od základu na nových technologiích. Chceme jít dál, být interaktivnější, a proto budujeme kvalitní podvozek běžící na microservisí architektuře. Máme pod palcem mobilní aplikace, iVysílání, speciální aplikace pro: sportovní mistrovství, volby, festivaly. A k tomu provozujeme interní aplikace a všelijaké udělátory, které ostatním zpříjemňují život. Občas se sice musíme stát archeology, abychom dokázali převést věci na náš nový produkční stack, ale výzev se nebojíme, zvláště když nám to umožní roztáhnout křídla.

Jak to děláme?

Přecházíme na agilní vývoj a chceme, aby se každý podílel na návrhu a vývoji a uzmul si svůj kus zodpovědnosti. Sprintujeme, zavádíme DevOps kulturu, milujeme open-source. Vyvíjíme v PHP, Pythonu, Nodejs a Reactu. Automaticky testujeme pomocí Selenium Grid, benchmarkujeme a buildíme docker image. To všechno samozřejmě pomocí Gitlabu, protože GitOps nám není cizí a CI/CD je náš denní chleba. Nové věci stavíme na Symfony, NGINX, REST-API, Dockeru, Kubernetes (K8S), MongoDB, PerconaDB, Elasticu, PostgreSQL, Redisu. A když je potřeba, nebojíme se využít RabbitMQ a pro bezpečnost aplikací Vault. Komunikujeme klasicky analogově (jako naše babičky) nebo taky přes SLACK, a abychom v tom měli pořádek, sbíráme požadavky do JIRY a na dokumentaci máme Confluence. K tomu nám pomáhají SysOps kluci od vedlejšího stolu, kteří mají pod palcem úplně nový produkční stack, na kterém běží CEPH, Proxmox a K8S. Všechno si to rychtují přes Ansible, Terraform, TICK stack, Icingu a Graylog – prostě na pohodu!

Naše požadavky?

 • Máš chuť učit se nové věci a nebojíš se zeptat – rádi poradíme a pomůžeme
 • Jsi proaktivní a pečlivý – chceme, aby ses zapojil do navrhování a pořádně sis otestoval svůj kód
 • Jsi teamový hráč, co nezkazí žádnou srandu – aby u nás nebyla nuda
 • Zajímají tě či využíváš některé technologie, které používáme (Docker, noSQL DB, RabbitMQ, Gitlab CI/CD, Vault)
 • Máš zkušenost s vývojem PHP aplikací s použitím některého z frameworků
 • Zkušenost s vývojem REST-API je výhodou

Co nabízíme?

 • Kvalitní odborná školení dle tvého výběru
 • Zázemí stabilní společnosti, ve které je tvoje práce vidět
 • Práci s nejrozsáhlejším multimediálním archivem v ČR
 • Přátelské pracovní prostředí, ve kterém se můžeš realizovat i mimo pracovní dobu, jako třeba fotbalový turnaj, ples ČT, nebo i taková maličkost jako je naše odpočinková místnost, včetně klasického fotbálku
 • Skvělou dopravní dostupnost – jsme kousek od Pražského povstání