Česká televize, design a vývoj Nových médií hledají posilu do svých řad! Máš chuť posunout sebe a nás zase o kus dál? Chceš se naučit nové věci? Baví tě technologie tak, jako nás a chceš pracovat na digitálních produktech veřejnoprávní televize, na které se dívají statisíce lidí? Dokážeš psát kvalitní kód, nebojíš se výzev a nejsi suchar? Skvělé! Přijď k nám do “věže”, a krom výhledu na Prahu nezávazně probereme i vyhlídky naší spolupráce a to jak se stát součástí týmu, který staví a rozvíjí nové produkty České televize.

Na čem děláme?

Vyvíjíme a spravujeme weby napříč celou Českou televizí. Nedávno jsme dokončili sportovní portál a teď nás čeká zbrusu nová zpravodajská platforma, postavená od základu na nových technologiích. Chceme jít dál, být interaktivnější, a proto budujeme kvalitní podvozek běžící na microservisí architektuře. Budeš se podílet na vývoji pro weby ČT24, ČT Sport, mobilní aplikace, iVysílání či pro speciální aplikace pro: sportovní mistrovství, volby, festivaly (Zlatá Praha). Navíc ti dáme možnost spolupracovat na návrhu datových struktur, multimediálních přehrávačů, playlistů a dalších komponent na straně klienta.

Jak to děláme?

Přecházíme na agilní vývoj a chceme, aby se každý podílel na návrhu a vývoji a uzmul si svůj kus zodpovědnosti. Sprintujeme, zavádíme DevOps kulturu. Používáme HTML, SCSS, JavaScript, TypeScript, NodeJS, React, Next.js, Webpack, GraphQL, Adobe XD, Storybook či Ant Design. Automaticky testujeme pomocí Selenium Grid, benchmarkujeme a buildíme docker image. To všechno samozřejmě pomocí Gitlabu, protože GitOps nám není cizí a CI/CD je náš denní chleba. Komunikujeme klasicky analogově (jako naše babičky) nebo taky přes SLACK, a abychom v tom měli pořádek, sbíráme požadavky do JIRY a na dokumentaci máme Confluence. K tomu nám pomáhají SysOps kluci od vedlejšího stolu, kteří mají pod palcem úplně nový produkční stack – prostě na pohodu!

Naše požadavky?

  • Máš chuť učit se nové věci a nebojíš se zeptat – rádi poradíme a pomůžeme
  • Jsi proaktivní a pečlivý – chceme, aby ses zapojil do navrhování a pořádně sis otestoval svůj kód
  • Jsi teamový hráč, co nezkazí žádnou srandu – aby u nás nebyla nuda
  • Zajímají tě či využíváš některé technologie, které používáme (GraphQL, React, NodeJS, TypeScript)
  • Máš zkušenost s vývojem SPA aplikací a HTML, SCSS, JavaScript ti říkají Pane!

Co nabízíme?

  • Kvalitní odborná školení dle tvého výběru
  • Zázemí stabilní společnosti, ve které je tvoje práce vidět
  • Práci s nejrozsáhlejším multimediálním archivem v ČR
  • Přátelské pracovní prostředí, ve kterém se můžeš realizovat i mimo pracovní dobu, jako třeba fotbalový turnaj, ples ČT, nebo i taková maličkost jako je naše odpočinková místnost, včetně klasického fotbálku
  • Skvělou dopravní dostupnost – jsme kousek od Pražského povstání