Nová média hledají posilu do svých řad! Máš chuť posunout sebe a nás zase o kus dál? Chceš se naučit nové věci a baví tě technologie tak jako nás?! Pojď pracovat na digitálních produktech veřejnoprávní televize, na které se dívají statisíce lidí! Dokážeš psát kvalitní kód, jsi samostatný a nebojíš se výzev? Skvělé! Přijď k nám do “věže” a krom výhledu na Prahu nezávazně probereme i vyhlídky naší spolupráce. Chceme totiž postupně vybudovat zcela nový Python team, se kterým nám můžeš pomoci právě ty, a který bude mít na starosti vytvoření stacku pro automatické testování a analýzu obrazu a videí!

Na čem s námi budeš dělat?

Vyvíjíme a spravujeme weby napříč celou Českou televizí. Nedávno jsme dokončili sportovní portál a teď nás čeká zbrusu nová zpravodajská platforma postavená od základu na nových technologiích. Budujeme nový a kvalitní podvozek běžící na microservisí architektuře pomocí K8S. Máme pod palcem mobilní aplikace, iVysílání, speciální aplikace pro sportovní mistrovství, volby i festivaly. A chceme jít ještě dál - být interaktivní, analyzovat soutěžní videa z celého světa a vizualizovat data pomocí Google Cloud AI Platform či přijít s vlastním řešením.

Jak pracujeme?

Přecházíme na agilní vývoj a chceme, aby se každý podílel na návrhu a vývoji a uzmul si svůj kus zodpovědnosti. Sprintujeme, zavádíme DevOps kulturu, milujeme open-source. Vyvíjíme v Pythonu, PHP, Nodejs a Reactu. Automaticky testujeme pomocí Selenium Grid, benchmarkujeme a buildíme docker image. To všechno samozřejmě pomocí Gitlabu, protože GitOps nám není cizí a CI/CD je náš denní chleba. Nové věci stavíme na NGINX, REST-API, Dockeru, Kubernetes (K8S), MongoDB, PerconaDB, Elasticu, PostgreSQL, Redisu. A když je potřeba, nebojíme se využít RabbitMQ a pro bezpečnost aplikací Vault. Komunikujeme klasicky analogově (jako naše babičky) nebo taky přes SLACK, a abychom v tom měli pořádek, sbíráme požadavky do JIRY. K tomu nám pomáhají kluci od vedlejšího stolu, kteří mají pod palcem úplně nový produkční stack, na kterém běží CEPH, Proxmox a K8S. Všechno si to rychtují přes Ansible, Terraform, TICK stack, Icingu a Graylog – prostě na pohodu!

Jaké jsou naše požadavky?

 • Máš chuť učit se nové věci a nebojíš se zeptat
 • Jsi proaktivní a pečlivý – chceme, aby ses zapojil do navrhování a architektury systémů
 • Jsi týmový hráč, co nezkazí žádnou srandu – aby u nás nebyla nuda
 • Zajímají tě či využíváš některé z následujících technologií: NumPy, Selenium, Google Cloud AI Platform, Tensor Flow, Docker, NoSQL DB, RabbitMQ
 • Máš zkušenost s vývojem aplikací, API, GraphQL a dokážeš pro ně psát kvalitní testy
 • Zajímá tě AI a Machine Learning nebo automatizace testování

Co nabízíme?

 • Kvalitní odborná školení dle tvého výběru
 • Zázemí stabilní společnosti, ve které je tvoje práce vidět
 • Práci s nejrozsáhlejším multimediálním archivem v ČR
 • Přátelské pracovní prostředí, ve kterém se můžeš realizovat i mimo pracovní dobu, jako třeba fotbalový turnaj, ples ČT, nebo i taková maličkost jako je naše odpočinková místnost, včetně klasického fotbálku
 • Skvělou dopravní dostupnost – jsme kousek od Pražského povstání