Nová média hledají posilu do svých řad! Máš chuť posunout sebe a nás zase o kus dál? Chceš se naučit nové věci? Baví tě technologie tak, jako nás a chceš pracovat na digitálních produktech veřejnoprávní televize, na které se dívají statisíce lidí? Dokážeš psát kvalitní kód, nebojíš se výzev a nejsi suchar? Skvělé! Přijď k nám do “věže”, a krom výhledu na Prahu nezávazně probereme i vyhlídky naší spolupráce. Pokud začínáš, naučíme tě jak na to a umožníme ti další růst. Pokud jsi ostřílený veterán, dáme ti prostor pro uplatnění tvého potenciálu a necháme tě posunout nás dál.

Na čem děláme?

Vyvíjíme a spravujeme weby napříč celou Českou televizí. Nedávno jsme dokončili sportovní portál a teď nás čeká zbrusu nová zpravodajská platforma, postavená od základu na nových technologiích. Chceme jít dál, být interaktivnější, a proto budujeme kvalitní podvozek běžící na microservisí architektuře. Máme pod palcem mobilní aplikace, iVysílání, speciální aplikace pro: sportovní mistrovství, volby, festivaly. A k tomu provozujeme interní aplikace a všelijaké udělátory, které ostatním zpříjemňují život.

Jak to děláme?

Přecházíme na agilní vývoj a chceme, aby se každý podílel na návrhu a vývoji a uzmul si svůj kus zodpovědnosti. Sprintujeme, zavádíme DevOps kulturu, milujeme open-source. Vyvíjíme v PHP, Pythonu, Nodejs a Reactu. Automaticky testujeme pomocí Selenium Grid, benchmarkujeme a buildíme docker image. To všechno samozřejmě pomocí Gitlabu, protože GitOps nám není cizí a CI/CD je náš denní chleba. Nové věci stavíme na Symfony, NGINX, REST-API, Dockeru, Kubernetes (K8S), MongoDB, PerconaDB, Elasticu, PostgreSQL, Redisu. A když je potřeba, nebojíme se využít RabbitMQ a pro bezpečnost aplikací Vault. Komunikujeme klasicky analogově (jako naše babičky) nebo taky přes SLACK, a abychom v tom měli pořádek, sbíráme požadavky do JIRA a na dokumentaci máme Confluence. K tomu nám pomáhají SysOps kluci od vedlejšího stolu, kteří mají pod palcem úplně nový produkční stack, na kterém běží CEPH, Proxmox a K8S. Všechno si to rychtují přes Ansible, Terraform, TICK stack, Icingu a Graylog – prostě na pohodu!

Naše požadavky?

 • Máš chuť učit se nové věci a nebojíš se zeptat – rádi poradíme a pomůžeme
 • Jsi proaktivní a pečlivý – chceme, aby ses zapojil do navrhování a pořádně sis otestoval svůj kód
 • Jsi teamový hráč, co nezkazí žádnou srandu – aby u nás nebyla nuda
 • Zajímají tě či využíváš některé technologie, které používáme (Docker, noSQL DB, RabbitMQ, Gitlab CI/CD, Vault)
 • Máš zkušenost s vývojem PHP aplikací s použitím některého z frameworků
 • Zkušenost s vývojem REST-API je výhodou

Co nabízíme?

 • Zázemí stabilní společnosti, ve které je tvoje práce vidět
 • Práci s nejrozsáhlejším multimediálním archivem v ČR
 • Práci, ve které můžeš prosadit svůj názor a nápad
 • Přátelské pracovní prostředí, ve kterém se můžeš realizovat i mimo pracovní dobu (třeba fotbalový turnaj, ples ČT, nebo i taková maličkost jako je naše odpočinková místnost, včetně klasického fotbálku)
 • Skvělou dopravní dostupnost – jsme kousek od Pražského povstání