Jako manažer produktu iVysilani.cz budete mít na starost rozvoj jednoho z hlavních online produktů České televize. Nedávno jsme spustili novou generaci naší videoplatformy, která je šíří českého obsahu největší na našem trhu. V letošním roce čeká nové iVysilani.cz spoustu novinek, na kterých se můžeme podílet společně.

Náplň práce:

  • definice produktové a obsahové vize a strategie
  • tvorba produktové roadmapy
  • plánování práce vývoje, řízení redakce
  • rozvíjení produktu na základě vstupů uživatelů a stakeholderů
  • spolupráce s dalšími odděleními České televize (marketing, program, akvizice)

Co očekáváme:

  • 3-5 letou zkušenost s řízením online produktu
  • zkušenost s vedením práce lidí v agilním prostředí
  • schopnost identifikovat problémy a nabízet jejich řešení
  • analytické myšlení a schopnost řešit složité problémy
  • zkušenost s vedením obsahového produktu je výhodou

Co nabízíme:

  • zásadní podíl na rozvoji produktu ivysilani.cz
  • možnost formulovat podobu veřejné služby v online prostředí
  • práci v největším mediálním domě v České republice
  • přímou podporu agilního kouče pro nastavení efektivního vývoje
  • pracovní smlouva na 1 rok a dále na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost práce na HO dle dohody
  • možnost Multisport karty
  • firemní notebook, káva a čaj ke každodenní práci
  • dotované stravování na pracovišti
  • příspěvek na osobní konto zaměstnance

Příběh zaměstnance:

Přečtěte si příběh našeho zaměstnance, i on tu nějak začínal. Podívejte se, kam až to dotáhl a co se mu líbí v ČT.

Co vám můžeme nabídnout my?
  • Bohatou škálu benefitů
  • Práci v zajímavém prostředí a v týmu profesionálů
  • Možnost systematického vzdělávání
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání v zázemí České televize